HABERLER

AKCIN GROUP HAKKINDAKİ HABERLER

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları


Logo


Endüstriyel Mutfak Ekipmanları
Hizmet sektöründe birçok kurum ve kuruluşun mutfak kısmında ihtiyaç duyduğu endüstriyel mutfak ekipmanları vardır. Verilen hizmetin büyüklüğüne göre ekipman ihtiyacı değişiklik gösterebilir. Değişmeyen tek bir unsur vardır o da kalitedir. Hem ticari hem de müşterilerin sağlığı açısından baktığımızda kaliteli ürünler ile hizmet vermenin önemi ortaya çıkıyor.

Kıbrıs’ta sektörün öncüleri olarak varlığımızı sürdürmekten onur duyuyor ve sizleri bilgilendirmeyi kendimize bir borç biliyoruz. Öncelikle siz değerli müşteri adaylarımıza endüstriyel mutfak ürünlerinden kısaca bahsetmek istiyoruz.

Mutfakta Kullanılan Ekipmanlar
Endüstriyel mutfak dediğimiz zaman sıradan bir mutfaktan bahsetmiyoruz. Profesyonel alanda hizmet sektörüne aracılık edecek son derece donanımlı bir mutfak aklımıza gelmelidir. Bizler bu sektörde edindiğimiz tecrübeler ile kendimizi sürekli geliştirerek her türlü mutfak ekipmanının yer aldığı bir firma olmayı başardık. Sizlere de bilgi ve tecrübelerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz.

Mutfaktaki ürünlerin sahip olması gereken en önemli özellik paslanmaz çelik malzemelerden oluşmasıdır. Pişirme ekipmanları, bulaşık makineleri, istif rafları, davlumbazlar gibi olmazsa olmaz malzemelerin dışında geniş bir ürün yelpazemiz mevcuttur. Vermiş olduğunuz hizmetin çeşidine göre saladbar, self servis hattı, banket arabaları gibi birçok ürünü bizde bulabilirsiniz.

Ankastre Servis Üniteleri
Mutfakta yapılan leziz ürünlerin servis aşamasında tazeliğini ve ısısını koruması açısından ankastre servis üniteleri önemli bir yere sahiptir. Yemek ne kadar güzel olursa olsun özelliğini kaybettiği zaman beğenilmeyecektir. İşte bu konuda sorunsuz, kaliteli bir hizmet verdiğine inandığımız Çözüm Ankastre sıcak ve soğuk üniteleri müşterilerimize sunuyoruz.

Ankastre servis ünitelerimiz havuz, plety ve stand gibi farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Endüstriyel mutfak ekipmanları Kıbrıs öncüsü Akçın Grup olarak ihtiyacınız olan tüm ürünleri bizde bulabileceğinize güvenebilirsiniz. Ürün satışı sonrası bilgilendirme ve destekleme hizmetlerimiz sayesinde kısa sürede ekipmanların çalışma sistemini çözebilirsiniz.

Yardımcı Makineler
Yardımcı makineler olarak tanımladığımız bu ürünler içerisinde her ihtiyaca yönelik bir ürün bulunuyor. Kasaplarda sıkça karşımıza çıkan et kıyma makinesi ve et kemik testeresi gibi ürünleri bu kategoride bulunduruyoruz. Paket vakumlamadan el blenderi, mikser, yoğurma kabına kadar çok çeşitli ekipmanlara da yardımcı makineler kısmından ulaşabilirsiniz.

Ürün Satışı ve Destek
Akçın Grup olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm ürünler ile müşterilerimizi ve onların müşterilerini düşünerek hareket ediyoruz. Bu zincirde bir halkanın bile eksik olması bizim için hepsini kaybetmek demektir. Sizlere sunduğumuz hizmetler bizim kalitemizi yansıttığı için her daim dürüst, şeffaf olmaya özen gösteriyoruz.

Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarına ulaşmak, ve bizimle büyümek isterseniz, unutmayın ki size sadece bir telefon kadar uzağız.