HİZMETLERİMİZ

NELER YAPTIĞIMIZ HAKKINDA BİLGİLER

HİZMETLERİMİZ


Logo
Makine Teknik Servisi

Şirketimiz 20 yılı aşkın bir süredir satış sonrası teknik destek ve stoklu çalıştığımız yedek parçalarımızla müşterilerimize hızlı, dürüst ve güvenilir bir teknik hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.Bu bağlamda şirketimiz TOLON sanayi tipi çamaşır makinelerinin, IPSO Jetonlu Ticari Tip Çamaşır Makinelerinin ve Çözüm Mutfak araç ve gereçlerinin teknik servisini başarı ile yürütmektedir.


Çamaşırhane Hizmeti

10 yılı aşkın bir süredir 300m2 çamaşırhanesi ile bölge halkına ve okullarına çamaşırhane ve kuru temizleme hizmeti vermektedir.Logo

Logo
Temizlik Hizmetleri

Şirketimiz sektördeki 20 yıllık tecrübesi, profesyonel makine parkuru ile ada halkına kaliteli personeliyle hizmet vermektedir. Yapmış olduğu hizmet içi eğitim kursları ile yaratmış olduğu kaliteyi korumayı ve geliştirmeyii kendine ilke edinmiştir. .


Temizlik Çamaşırhane ve Mutfak Danışmanlık Hizmeti

Şirketimiz müşterilerine sadece ürün satışı yapmakla kalmıyor, temizlik kimyasalları, sanayi tip çamaşır makineleri ve sanayi tip bulaşık makineleri ile ilgili profesyonel kadrolara sahiptir. Dolayısı ile verdiği hizmet sadece ürün satışı ile sınırlı değil, satış sonrası ürünün nasıl kullanılacağı hizmetini de içermektedir.Makine ve kimyasalda sadece AKÇIN’la çalışıyorsanız, alacağınız sonuçtan sadece bir muhattabınız var demektir. O da BİZ. Bu hizmeti size bedelsiz vermeye hazırız.

Logo