HABERLER

AKCIN GROUP HAKKINDAKİ HABERLER

Endüstriyel Mutfak Ürünlerinde Bir Lider


Logo


Endüstriyel Mutfak Ürünlerinde Bir Lider
Profesyonel mutfak dünyasında bilinen bir marka olan Arisco endüstriyel mutfak ekipmanları bu sektörün ihtiyacını tek başına karşılayabilecek çeşitliliğe sahiptir. Bizler de satışını yaptığımız, eğitimini verdiğimiz ürünlerde her zaman en iyi olanı hedeflediğimiz için Arisco markasını tercih ediyoruz.

Mutfakta çalışanlara kolaylık sağlayacak ve müşterileri memnun edecek ürünlerle her daim başarılı işler çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. Arisco mutfak ürünlerini diğer markalardan ayıran ve bu sektörde lider olmasını sağlayan özelliklere değinmek isteriz.

Sade Görünüm Üstün Kalite
Arisco markası, endüstriyel mutfak ekipmanları üretiminde 1979 yılından beri varlığını sürdüren çok köklü bir markadır. Günümüzde hala bu denli tutulmasının sebebi kendini sürekli geliştirmiş olmasıdır. İlk tasarımlarından günümüze değin sadeliğini sürdürmüş ancak işlevselliğini, kapasitesini büyük oranda arttırmıştır. Yiyecek-İçecek sektörüne yönelik hizmet veren her kuruluşa özel ürün çeşitliliği mevcuttur.

Akçın Grup olarak, Arisco endüstriyel mutfak ekipmanları ile mutfak sektöründe hizmet arayanlara aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Güvenilir bir markanın ürünlerini müşterilere kavuşturarak kendi kalite anlayışımıza uygun hareket ettiğimizi düşünüyoruz. Bunlar, sadeliği ve kalitesiyle resmi, özel her türlü kurum ve kuruluşta kullanılabilecek ürünlerdir.

Çok Bölmeli ve Şık Tasarımlar
Arisco mutfak ürünleri tüm beklentilerinizi karşılayacak donanıma sahiptir. Ekipmanlar, şık görünümde ve son derece kullanışlı yapıda tasarlanmıştır. Böylece tek bir ekipman ile birden fazla hizmeti almanız mümkün hale geliyor. Akçın Grup olarak satışını yaptığımız tüm ürünlerde kullanım avantajlarını dikkate alıyoruz.

Mesela sıcak büfe hizmetinden yararlanmak isterken aynı zamanda aydınlatma, taşınabilirlik gibi unsurların da yer aldığı tasarımları bulabiliyorsunuz. Birden fazla ekipmanın görevini üstlenen tek parça ürünler size hem alandan kazandırıyor hem de bütçe dostu oluyor.

Dağıtım Toplama Arabaları
Kıbrıs Arisco endüstriyel mutfak ürünleri sadece mutfak içi hizmetlerle sınırlı kalmıyor. Yiyecek-İçecek dağıtma ve toplama arabaları sayesinde verdiğiniz hizmete uygun tüm ekipmanlara kavuşabilirsiniz. Kısacası, mutfak içi, mutfak dışı her türlü ekipman hizmetini almanız mümkündür. Bu süreçte, sizlere gerekli bilgilendirmeleri yaparak ekipmanlardan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Birbirinden farklı endüstriyel mutfak ürünleri arasında, işletmeniz için en uygun ürünleri bulmanızda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Dilediğiniz zaman ekibimiz ile iletişime geçebilir, her konuda bilgi alabilirsiniz.

Mutfak Ürünleri ve Temizliği
Hizmetlerimizden sadece birisi olan Profesyonel Mutfak Ekipmanları dışında temizlik sektöründe geniş bir hizmet ağımız bulunmaktadır. Mutfak temizliğinde ihtiyaç duyacağınız birçok hizmete Akçın Grup adı altında ulaşabilirsiniz. Biz, sizler için sektörün en iyilerini sunmaya devam edeceğimize söz veriyoruz.

Kıbrıs endüstriyel mutfak ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs’ta bu sektörde güvenilir bir marka olarak öne çıkmamızı sağlayan siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye her daim devam edeceğiz.